Сервіс перевірки повноважень консультантів «Благовіст» (відео)

АН «Благовіст» приділяє велику увагу підбору і навчанню консультантів з нерухомості, їх відповідності високим професійним стандартам. Нам дуже важливо, щоб наші клієнти отримували якісну ріелторську послугу.

На жаль, непоодинокі випадки, коли недобросовісні особи, які називають себе ріелторами, не маючи жодного стосунку до АН «Благовіст» та неправомірно використовуючи наш бренд, представляються консультантами агентства, дають клієнтам візитки, які мали б це засвідчити.

Такі люди через свій непрофесіоналізм або злий намір не допомагають клієнтам у вирішенні їх питань, пов’язаних з нерухомістю, витрачають їх час, а іноді  змушують оплатити неякісні або ненадані послуги.

Для компанії «Благовіст» одним із головних пріоритетів завжди була і залишається безпека при проведенні операцій з нерухомістю. Тому, щоб убезпечити клієнтів від роботи з неперевіреними особами, на першому етапі співпраці ми надаємо можливість у простий і зручний спосіб перевірити статус  консультанта АН «Благовіст». На зворотному боці візитки консультантів «Благовіст» розміщений QR-код. Його можна відсканувати за допомогою камери вашого мобільного пристрою і одразу отримати інформацію про те, співпрацює людина з агентством чи ні.

Якщо людина співпрацює з нашим агентством – ви побачите напис «Підтверджено» з фото, прізвищем, ім'ям та по-батькові, номером абонентського договору з компанією.  В іншому випадку на екрані з'явиться напис, що така особа не співпрацює з АН «Благовіст».

Також інформацію про те, чи співпрацює консультант з нерухомості з АН «Благовіст», можна швидко перевірити на офіційному сайті компанії за посиланням https://blagovist.ua/uk/realtors, або зателефонувавши до контакт-центу за телефоном: +380 (44) 390-99-99

Нагадаємо, що АН «Благовіст» працює на ринку ріелторських послуг Києва з 1993 року. На сьогоднішній день функціонує 8 офісів компанії, з якими співпрацюють понад 500 ріелторів.

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на