«Благовіст» запускає новий функціонал для перевірки статусу ріелторів (відео)

АН «Благовіст» приділяє велику увагу підбору і навчанню консультантів з нерухомості, їх відповідності високим професійним стандартам. Нам важливо, щоб наші клієнти отримували якісну ріелторську послугу.

На жаль, непоодинокі випадки, коли недобросовісні особи, які чомусь вирішили назвати себе ріелторами, не маючи жодного стосунку до АН «Благовіст» та неправомірно використовуючи наш бренд, представляються консультантами агентства, дають клієнтам візитки, які, начебто, мали б це засвідчити.

Переважно, такі люди через свій непрофесіоналізм або і злий умисел ніяк не допомагають клієнтам у вирішенні їх питань, пов’язаних з нерухомістю, витрачають їх час, а іноді і змушують оплатити неякісні або ненадані послуги.

Для компанії «Благовіст» одним із головних пріоритетів завжди була і залишається безпека при проведенні операцій з нерухомістю. Тому, щоб убезпечити клієнтів від роботи з неперевіреними особами, які вже на першому етапі співпраці намагаються ввести в оману, ми надаємо інноваційну можливість у простий і зручний спосіб перевірити статус  консультанта АН «Благовіст». Тепер на зворотному боці візитки консультантів «Благовіст» розміщений QR-код. Його можна відсканувати за допомогою офіційного мобільного додатка АН «Благовіст» для пристроїв на Android та iOS (безкоштовно завантажити можна з Play Market та App Store) і одразу отримати інформацію про те, чи має стосунок ця людина до АН «Благовіст».

Якщо людина співпрацює з нашим агентством – ви побачите напис «Підтверджено» з його фото, прізвищем, ім'ям та по-батькові, номером абонентського договору з компанією.  В іншому випадку на екрані з'явиться напис, що така особа не співпрацює з АН «Благовіст».

Нагадаємо, що АН «Благовіст» працює на ринку ріелторських послуг Києва з 1993 року. На сьогоднішній день функціонує 8 офісів компанії, з якими співпрацюють понад 500 ріелторів.

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на