Андросова Катерина Іванівна

Андросова Катерина Іванівна
Агентство нерухомості Благовіст
Досвідчений лідер, висококваліфікований фахівець. Чарівна й розумна, що дозволяє їй з успіхом добиватися поставлених цілей. Знає всі тонкощі і специфіку ринку нерухомості, оскільки за спиною величезна кількість проведених переговорів.

Подяки:

26.06.2018
«Дякуємо Катерині Андросовій за те, що вона змогла зробити нашу непросту операцію купівлі-продажу можливою! Швидка, навіть миттєва орієнтація в ситуації, правильна тактика, винахідливість, вміння контактувати з різними людьми, підлаштовуватися під їх мислення, серьйозність в ставленні до справи, скрупульозність в складанні документів, здатність враховувати найменші деталі та передбачити можливі наслідки, вміння довести справу до самого кінця, відповідальність перед клієнтом, готовність йти назустріч, а також гумор та легкість в спілкуванні зробили свою справу - угода була проведена в строк і всі необхідні документи були оформлені належним чином. Катерина, дякуємо Вам за високий професіоналізм, відкритість та людяність! Було дуже приємно з Вами познайомитися, спілкуватися та працювати:)» Ваші клієнти, Вікторія та Костянтин
Відгук щодо співпраці з консультантом компанії «Благовіст» Ви можете відправляти на адресу: feedback@blagovist.ua Бажаємо плідної співпраці!

Всі об'єкти ріелтора

Продаж квартир
Продаж будинків
Продаж комерційної
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на