Ковнер Андрій Андрійович

Ковнер Андрій Андрійович
Агентство нерухомості Благовіст
Співпрацює з Агентством “Благовіст” більше 4-х років. За цей час отримав безцінний професійний досвід і знання, які використовує щодня в своїй роботі. В роботі відзначається умінням швидко підібрати найкращі та найвигідніші пропозиції на ринку нерухомості для кліентів. Вміє правильно провести переговори, на яких завжди відстоює інтереси своїх клієнтів. Надає клієнтам детальні консультації з питань нерухомості. Цінує час клієнтів, застосовуючи до кожного індивідуальний підхід. Працює як з квартирами у будь якому сегменті, так і з об’єктами комерційної нерухомості.

Подяки:

15.11.2019
Хочемо подякувати Ковнеру Андрію за прекрасну роботу над великим проектом нашої компанії! Ми купували безліч квартир в якості благодійної допомоги і за допомогою таких професіоналів, як Андрій, наш проект був реалізований успішно в оптимально короткий термін! Хочемо відзначити високу професійну роботу, чіткість в справах і інструкціях, надійність, швидкість обслуговування завдань, надійне консультування і супровід усього процесу купівлі квартир. Дуже залишилися задоволені взаємодією з компанією «Благовіст». Навіть шкода було розлучатися за підсумками завершення проекту, прекрасні фахівці, прекрасні люди. Сподіваємося, що будуть ще можливості попрацювати разом в майбутньому. Будемо рекомендувати тепер їх усьому колу наших контактів. Спасибі ще раз від вдячних клієнтів. Успіхів і процвітання! З повагою, Вікторія
Відгук щодо співпраці з консультантом компанії «Благовіст» Ви можете відправляти на адресу: feedback@blagovist.ua Бажаємо плідної співпраці!

Всі об'єкти ріелтора

Продаж квартир
Продаж будинків
Продаж комерційної
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на