Аріскін Тарас Олександрович

Аріскін Тарас Олександрович
Агентство нерухомості Благовіст
Тарас Олександрович консультант з продажу нерухомості, співпрацює з Компанією з 2013 року. Займає лідируючі позиції в рейтингу компанії. Спеціалізується на продажу столичної жилої нерухомості. Пунктуальний, цінує час своїх клієнтів, орієнтований на результат, грамотно проконсультує, проведе переговори і відстоїть Ваші інтереси. Дуже любить свою роботу, справжній професіонал своєї справи.

Подяки:

07.02.2020
"Професіонал своєї справи. Тактовний, уважний, компетентний. Приємно співпрацювати з такими людьми! Світлана ».
26.06.2018
«Нам дуже пощастило, що показувати квартиру, яка нам сподобалася, прийшов саме Тарас Аріскін: уважний, коректний, приємний, зібраний, терплячий, думаючий та людяний. Перелік цих якостей не порівняти з тим враженням, яке Тарас залишив після роботи з ним. Люб'язний, але не послужливий; надихаючий, але без зайвих емоцій; дає багато корисної та цікавої інформації, але рівно стільки, скільки необхідно на даний момент та в даній ситуації; дуже доброзичливий, але зовсім не фамільярний; акуратний і тактовний, культурний і благородний, володіє високою професійною етикою. Тарас проводив перегляди не за принципом «я хочу вам швидше що-небудь продати», а навпаки - «я бачу, чую і розумію, що саме ви хочете купити». Аж до самої угоди моментально реагував на всі прохання, знаходив відповіді, виявляв терпіння та стриманість в складних і неприємних ситуаціях. Під час переговорів завжди знаходив потрібні слова та вибирав відповідний тон. Що можна ще додати? Просто талановита людина:) Якщо коли-небудь нам знадобляться послуги ріелтора, звернемося до нього з радістю та довірою. Дякуємо Вам, Тарасе!» Ваші клієнти, Вікторія та Костянтин
Відгук щодо співпраці з консультантом компанії «Благовіст» Ви можете відправляти на адресу: feedback@blagovist.ua Бажаємо плідної співпраці!
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на