Моісєєва Анастасія Василівна

Моісєєва Анастасія Василівна
Агентство нерухомості Благовіст
Професійно надає консультації з питань продажу та купівлі житлової, нежитлової та комерційної нерухомості. Здатна з найвищим ступенем відповідальності реалізувати запит клієнта. Респектабельний зовнішній вигляд, пунктуальна, комунікабельна, з аналітичними здібностями, енергійна, володіє англійською мовою.

Подяки:

03.07.2019
Хочемо подякувати Моісєєвій Анастасії за її професіоналізм, харизму, розуміння нас з півслова, величезний досвід, якість роботи, виняткове знання ринку і надану нам допомогу. Анастасія справжній фахівець з великої літери. Завдяки її делікатному і професійному підходу ми без найменших проблем і за дуже короткий час завершили угоду. Велика подяка вам за таких майстрів своєї справи!
28.05.2019
Наша сім'я живе за кордоном. У 2017 році ми прийняли рішення продати свою нерухомість в Києві. Управління процесом оренди та продажу квартир віддалено – вкрай дискомфортно та незручно. До знайомства з Анастасією ми більше року не могли продати квартиру в центрі міста. За цей час ми багато разів стикалися з низькою кваліфікацією або непорядністю ріелторів. Менше ніж за 6 місяців Насті вдалося продати квартиру, та допомогти нам у всіх питаннях, пов'язаних з нашим приїздом і оформленням угоди. Через рік відбувся продаж другого об'єкта. Рівень організації процесів перегляду, продажу та оформлення угоди оцінюємо як 10 з 10. Якби у нас виникла необхідність, ми б знову співпрацювали тільки з Анастасією. Впевнено рекомендую її в Україні і в Західній Європі своїм партнерам, знайомим і друзям. Настя має таку важливу і рідкісну рису як порядність. З цією людиною приємно мати справу, так як відчуваєш себе в надійних руках. Клієнт Ірина.
Відгук щодо співпраці з консультантом компанії «Благовіст» Ви можете відправляти на адресу: feedback@blagovist.ua Бажаємо плідної співпраці!

Всі об'єкти ріелтора

Продаж квартир
Продаж будинків
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на