Беховець Артем Володимирович

Беховець Артем Володимирович
Агентство нерухомості Благовіст
Харизматичний, комунікабельний лідер, який цінує свій власний час і час своїх клієнтів, оскільки переконаний: «Час – це гроші». У своїй роботі використовує знання і отриманий значний професійний досвід для досягнення поставлених цілей. Добре розвинений у юридичних питаннях та вміє правильно провести переговори, на яких завжди відстоює інтереси своїх клієнтів. Працює з житловою та комерційною нерухомістю.

Подяки:

24.07.2019
Хочу залишити свій відгук щодо співпраці з консультантом на ім’я Артем Беховець. Про компанію «Благовіст» я дізналась з відкритих джерел в інтернеті і так сталось, що нашим консультантом став Артем. Наш запит був досить специфічний. Наша компанія займається бізнес-освітою і більшість приміщення має бути присвячена навчальним аудиторіям. Артем дуже чітко та коректно зчитав наш запит та наші потреби. Приміщення, яке ми переглядали, нам цілком підходило. Не дивлячись на те, що співпраця не завершилась підписаною угодою, ми залишись дуже задоволеними. Артем комунікабельний, пунктуальний, відповідальний, був чудовим компетентним посередником між нами та орендодавцями, після перегляду приміщення час від часу ненав’язливо з’являвся на зв’язку та намагався бути в курсі наших справ. Анастасія
Відгук щодо співпраці з консультантом компанії «Благовіст» Ви можете відправляти на адресу: feedback@blagovist.ua Бажаємо плідної співпраці!

Всі об'єкти ріелтора

Оренда квартир
Оренда будинків
Оренда комерційної
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на