Ковнер Олена Василівна

Ковнер Олена Василівна
Агентство нерухомості Благовіст
Співпрацюю з Агентством “Благовіст” більше 10 років. Я отримала безцінний досвід і знання, які використовує щодня в своїй роботі. Професійно консультую з будь-яких питань, пов'язаних з ринком нерухомості та тенденціями що змінюються. Маю великий досвід проведення переговорів будь якої складності та типами нерухомості.

Подяки:

15.11.2019
Хочемо подякувати Ковнер Олені за прекрасну роботу над великим проектом нашої компанії! Ми купували безліч квартир в якості благодійної допомоги і за допомогою таких професіоналів, як Олена, наш проект був реалізований успішно в оптимально короткий термін! Хочемо відзначити високу професійну роботу, чіткість в справах і інструкціях, надійність, швидкість обслуговування завдань, надійне консультування і супровід усього процесу купівлі квартир. Дуже залишилися задоволені взаємодією з компанією «Благовіст». Навіть шкода було розлучатися за підсумками завершення проекту, прекрасні фахівці, прекрасні люди. Сподіваємося, що будуть ще можливості попрацювати разом в майбутньому. Будемо рекомендувати тепер їх усьому колу наших контактів. Спасибі ще раз від вдячних клієнтів. Успіхів і процвітання! З повагою, Вікторія
Відгук щодо співпраці з консультантом компанії «Благовіст» Ви можете відправляти на адресу: feedback@blagovist.ua Бажаємо плідної співпраці!
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на