Міськів Олексій Вікторович

Міськів Олексій Вікторович
Агентство нерухомості Благовіст
Надає високопрофесійні ріелторські послуги, що гарантують усім сторонам максимальну ефективність і безпеку операцій з нерухомістю, а також докладає щоденні зусилля, спрямовані на розширення кола клієнтів і встановлення з ними довірчих партнерських відносин, що дозволяють кожному клієнту рекомендувати послуги компанії своїм близьким і колегам.

Подяки:

26.12.2018
Наше підприємство висловлює подяку та рекомендує провідного консультанта з нерухомості Введенського філіалу АН «Благовіст» Міськіва Олексія Вікторовича за допомогу у пошуку офісного приміщення. Він відповідально поставився до вирішення професійного завдання, яке було виконано оперативно, ефективно та у визначений термін. Відмінними рисами Олексія Володимировича є високий професіоналізм, грамотна організація перемовин та роботи усіх сторін. Директор СЕ ПАО «Донбасенерго» ДПІ НІІ «Теплоелектропроект» Р.П. Сердюков.
Відгук щодо співпраці з консультантом компанії «Благовіст» Ви можете відправляти на адресу: feedback@blagovist.ua Бажаємо плідної співпраці!

Всі об'єкти ріелтора

Продаж квартир
Продаж будинків
Продаж комерційної
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на