Ринка Олена Вікторівна

Ринка Олена Вікторівна
Агентство нерухомості Благовіст
"Енергійність і любов до своєї роботи" - ось девіз Олени Вікторівни. Серед її постійних клієнтів люди, які цінують свій час і гроші, завдяки чому вони і довіряють їй вирішення найскладніших завдань пов'язаних з нерухомістю. Співпрацюючи з нею можете бути впевнені, що ви в надійних руках професіонала своєї справи.

Подяки:

23.08.2019
Хочу висловити щиру подяку Олені Ринці і Віталію Солошонку за високий професіоналізм у проведенні операції з продажу моєї квартири. Це не перший мій досвід спілкування з ріелторами, але перший подібний відгук - оскільки злагоджена і старанна робота Віталія та Олени не зважаючи на виникаючі виклики і складнощі допомогла оперативно й успішно здійснити угоду. Вони відкрили для мене новий рівень якості роботи ріелторів. Дякую за вашу енергійність, терпіння, увагу і турботу, оптимізм і людяність! Приємно працювати з людьми, які люблять свою справу і віддаються їй на 100%. Безумовно, буду рекомендувати як кращих у своїй справі і звертатися сама. З повагою, Ольга
03.07.2019
Хочу висловити величезну подяку Олені Ринці за те, що вона в найкоротший термін і з глибоким розумінням запиту клієнта підібрала варіант для придбання квартири, а також проявила свої професійні якості в переговорах з продавцем і в перевірці всіх необхідних документів, і після угоди приділила максимальну увагу і турботу про клієнта не зважаючи на особистий час! Нам дуже приємно було працювати з вашою компанією і в майбутньому будемо звертатися тільки до вас, і рекомендувати нашим знайомим, що втім вже і зробили! :-)) Величезна подяка за таку приємну і взаємовигідну співпрацю.
05.06.2018
«Наша сім'я вдячна компанії «Благовіст» за допомогу в пошуку нового житла для нас. Зокрема, величезна подяка нашому ріелтору Ринці Олені Вікторівні. Вона справжній професіонал і знавець своєї справи. Олена живе своєю роботою і любить її, що було помітно в ході нашої співпраці. Для нас було величезною удачею, що ми потрапили на оголошення з контактами Олени, і що в результаті вона взялася нам допомагати. До знайомства з Оленою ми спілкувалися з ріелторами інших компаній і це було не те. Дякуєм їй, що вона не просто пропонувала все підряд, а дійсно прислухалася до наших побажань та інтересів. Вважаю, що робота з нами була не з легких (обмежений бюджет і невелика територія пошуку квартири, і безліч інших «не підходить», які постійно виникали). Олена всі моменти враховувала і підбирала для нас кращі варіанти. Спасибі їй, що підлаштовувалася під наш графік та домовлялася про перегляд квартир у зручний для нас час. В результаті Олена допомогла нам знайти квартиру, яка влаштувала нас по всім параметрам. На даний момент ми вже переїхали в нашу нову квартирку та створюємо в ній затишне гніздечко для нашої сім'ї. Дякуємо, що робите людей щасливими!» З повагою, Олександра та Максим
Відгук щодо співпраці з консультантом компанії «Благовіст» Ви можете відправляти на адресу: feedback@blagovist.ua Бажаємо плідної співпраці!

Всі об'єкти ріелтора

Продаж квартир
Продаж будинків
Продаж комерційної
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на