Шпортенко Катерина Сергіївна

Шпортенко Катерина Сергіївна
Агентство нерухомості Благовіст
За час співпраці в компанії Катерина зарекомендувала себе як відповідальний консультант, дуже активна і позитивна людина. Вважає дуже важливим, щоб інтереси наших клієнтів були дійсно важливі і зрозумілі для консультанта. А професіоналізм та комунікабельність дозволяють їй підібрати для клієнта максимально цікавий об'єкт.

Подяки:

03.02.2020
«Я рідко залишаю відгуки, і це мій перший позитивний. Мета відгуку – мотивувати і заохотити людину, яка робить свою роботу дуже добре. Я купив квартиру. Продавця представляв «Благовіст». Шпортенко Катерина допомагала продавцеві, показувала квартиру. Продавець і я – дуже зайняті люди, і я вдячний Катерині за заощаджений час і ефективну комунікацію. Також хочу сказати Катерині велике спасибі за дуже відповідальний підхід до підготовки документів та довідок. Я рідко таке зустрічаю. Думаю, без її допомоги угода б не відбулася. З повагою, Сергій»
Відгук щодо співпраці з консультантом компанії «Благовіст» Ви можете відправляти на адресу: feedback@blagovist.ua Бажаємо плідної співпраці!

Всі об'єкти ріелтора

Продаж квартир
Продаж будинків
Продаж комерційної
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на