Сєліванов Віталій Валерійович

Сєліванов Віталій Валерійович
Агентство нерухомості Благовіст
Віталій Валерійович, прекрасно орієнтується на ринку житлової і комерційної нерухомості. За час співпраці з АН "Благовіст" навчився чути і розуміти своїх клієнтів, а також знаходити можливість вирішення питань з нерухомістю. Вважає, що клієнт довіряє йому один з найважливіших моментів (продаж або купівля нерухомості) і, тому, ставиться до своєї роботи з відповідальністю і належним професіоналізмом. У вільний час займається активним відпочинком і саморозвитком.

Подяки:

05.08.2019
Висловлюємо велику подяку Селіванову Віталію за відмінно проведену угоду. Вся попередня копітка робота по врегулюванню питань, що виникла між продавцем і покупцем гідна найвищої оцінки! Терпляче, уважно, зі знанням справи! Дуже важливий момент - сама угода пройшла у веселій, дружній атмосфері. Не виникло жодного спірного питання! Справжні професіонали! Ще раз дякую! З вами приємно мати справу! З повагою, Ігор і Віталій.
Відгук щодо співпраці з консультантом компанії «Благовіст» Ви можете відправляти на адресу: feedback@blagovist.ua Бажаємо плідної співпраці!

Всі об'єкти ріелтора

Продаж квартир
Продаж будинків
Продаж ділянки
Продаж комерційної
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на