Кар'єра ріелтора

 

Стати ріелтором - значить оволодіти сучасною, динамічною професією *, в якій рівень доходу безпосередньо залежить від вкладеного часу і сил, вміння вести переговори, підбирати найбільш відповідні запиту варіанти, проводити презентації об'єктів.
Ріелторам, які вже опанували цією майстерністю і прагнуть підніматися вище по кар'єрних сходах, компанія «Благовіст» пропонує стати провідним фахівцем, завдання якого - керувати роботою ріелторів, координувати і мотивувати команду на якісну роботу та високі результати.
Для кар'єрного просування провідних консультантів у «Школі ріелтора» також підготовлений цикл семінарів з юридичних питань, а також регулярно проводяться тренінги запрошених бізнес-консультантів з особистісного росту і психології лідера, тайм-менеджменту, організації успішної команди.
Ваша кар'єра - у ваших руках!
 
* Співпраця з АН «Благовіст» можливе на умовах Абонентського договору

Стати ріелтором - значить оволодіти сучасною, динамічною професією*, в якій рівень доходу безпосередньо залежить від витрачених часу і сил, вміння вести переговори, підбирати найбільш відповідні запиту варіанти, проводити презентації об'єктів.

Ріелторам, які вже опанували цю майстерність і прагнуть підніматися вище по кар'єрних сходах, компанія «Благовіст» пропонує стати провідним фахівцем, завдання якого - керувати роботою ріелторів, координувати і мотивувати команду на якісну роботу та високі результати.

Для кар'єрного просування провідних консультантів у «Школі ріелтора» підготовлений цикл семінарів з юридичних питань, а також регулярно проводяться тренінги запрошених бізнес-консультантів з особистісного росту і психології лідера, тайм-менеджменту, організації успішної команди.

Ваша кар'єра - у ваших руках!
 

* Співпраця з АН «Благовіст» можлива на умовах Абонентського договору

 

 

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на