Новини нерухомості

Кияни можуть отримати цільове фінансування на утеплення та ремонт будинків

У Києві діє міська програма співфінансування (70/30) не лише заходів спрямованих на підвищення  енергоефективності будівель, а й капітальних ремонтів будинків. При чому, це стосується і «звичайних» будинків, де не створені ОСББ чи кооперативи.

Для реконструкції столичних тепломереж потрібен 1 млрд. дол.

За попередніми підрахунками, участь у яких взяли міжнародні експерти, щоб привести до нормального технічного стану тепловий блок столиці – тепломережі, котельні тощо – потрібен понад 1 млрд. дол.

В Україні зростає попит на придбання комерційних об'єктів

У 2017 році суттєво збільшилася кількість інвестиційних угод з купівлі-продажу об’єктів комерційної нерухомості, що пов’язано з покращенням економічної ситуації в Україні, а також зростанням цікавої пропозиції заставленого майна від комерційних банків. 

Вимоги покупців нерухомості зростають

Для житлових комплексів, які відкрили для продажу в 2017 році, характернее приділення більше уваги до загальної концепції і інфраструктурного наповнення – девелопери роблять акцент на інноваційності, комфорті та престижності проживання.

Впродовж січня у Києві проведено 110 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, в січні поточного року проведено 110 операцій з оренди нерухомості в Києві. Це на 46% менше, ніж у попередньому місяці.

У січні рівень інвестицій у нерухомість Києва склав 13 млн. 800 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, впродовж січня 2017 року обсяг інвестицій у нерухомість Києва склав еквівалент 13 млн. 800 тис. дол. США, що на 39% менше за показники грудня 2017 р.

Орендну плату за землю рахуватимуть зі збільшеним коефіцієнтом

Представники профільної комісії КМДА виявили, що для розрахунку вартості плати за землю неоформлених земельних ділянок встановлений коефіцієнт 2, при цьому до 2017 року цей показник становив 2,5.
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на