Новини

У червні подорожчали квадратні метри в проектах бізнес-класу

У червні поточного року тренд цінової стабільності на ринку новобудов Києва продовжився і зміцнився, оскільки середні ціни на квартири у нових будинках знизилися лише на 0,1% у порівнянні з травнем. Про це у своєму щомісячному огляді ринкової ситуації відзначили аналітики ІАП «Столична нерухомість».

Рівень пропозиції на вторинному ринку нерухомості росте

Вартість кожної третьої квартири, яка зараз виставлена ​​на продаж на вторинному ринку Києва, не перевищує 50 тис. доларів. Про це у своєму щомісячному огляді ринкової ситуації за підсумками червня повідомили аналітики ІАП «Столична нерухомість».

Впродовж червня у Києві було проведено 188 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Біберової, в червні поточного року було проведено 188 операцій з оренди нерухомості в Києві. Це на 23% більше, ніж у попередньому місяці. При цьому рівень витрат на оренду виріс майже вдвічі – на 96%, склавши 176 тис. 064 дол.*

У червні рівень інвестицій у нерухомість Києва склав 19 млн. 810 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Біберової, впродовж червня 2017 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав 19 млн. 810 тис. дол. США*, що на 20% більше за показники травня.

Новий закон зменшить корупцію на ринку нерухомості

Закон України № 1817 щодо удосконалення містобудівної діяльності, який вступив в силу не дасть можливості забудовникам чи проектантам допускати корупційних зловживань. Таку думку висловив виконавчий директор Конфедерації будівельників України Віталій Грусевич.

Процедуру переведення дач в житло спростили

Відтепер українцям буде простіше перевести свої дачні й садові будинки у жилі. Уряд спростив і удосконалив  відповідні процедури. Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток 2 до Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки».

Невдалі планування змушують платити за непотрібні метри

Комфорт-клас житла серед низки критеріїв передбачає зручне і розумне планування самої квартири, а у житлі умовного дискомфорт-класу – планування безтолкові і непродумані. Про це ІАП «Столична нерухомість» розповів Олександр Попов, директор архітектурної компанії «Архіматика».

Будівельно-монтажні роботи подорожчали

Вартість будівельно-монтажних робіт в Україні в січні-квітні 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року зросли на 12,8%. Про це повідомили у Державній службі статистики України.

Найбільше подорожчали будівельно-монтажні роботи у сфері будівництва інженерних споруд – на 18%, а також у сфері зведення нежитлових будівель – на 14,9%. У сфері зведення житлових будівель зростання цін склало 11,5%.

Дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території АР Крим та Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

У травні рівень інвестицій у нерухомість Києва склав 16 млн. 549 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, впродовж травня 2017 року обсяг інвестицій у нерухомість Києва склав 16 млн. 549 тис. дол. США*, що на 30% менше за показники квітня 2017 року. Кількість угод зменшилася в півтора рази.

Впродовж травня у Києві було проведено 153 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, у травні поточного року було проведено 153 операції з оренди нерухомості в Києві. Це на 54% менше, ніж минулого місяця, а рівень витрат на оренду знизився на 57%, склавши 89 тис. 970 дол.*

У квітні рівень капіталовкладень у нерухомість Києва склав 23 млн. 778 тис. дол. США

За інформацією АН «Благовіст» (м. Київ), впродовж березня 2017 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 23 млн. 778 тис. дол. США, що на 22% вище за показники березня 2017 року. Кількість угод зросла на 2,4%.

Впродовж квітня в Києві було проведено 330 операцій з оренди нерухомості

За інформацією АН «Благовіст» (м.Київ), у квітні поточного року було проведено 330 операцій з оренди нерухомості в Києві. Це на 2,5% більше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду виріс на 7,6%, склавши 208 тис. 547 дол.*

Під Києвом особняки дешевшають більш стрімко, ніж у столиці

Впродовж першого кварталу поточного року приватні будинки в Києві втратили в ціні 0,5%, а в передмісті столиці – 1,4%. При цьому, є райони (як в Києві, так і сусідні з ним в області), де середня вартість котеджів зросла.

Структура пропозиції новобудов у Києві змніюється плавно

У структурі пропозиції первинного житла в Києві переважають новобудови економ-класу – 37%. Частка новобудов комфорт-класу – 26%, бізнес-класу – 25%, преміум-класу – 12% від загальної кількості. Про це у своєму звіті про ринок новобудов Києва за підсумками березня повідомили аналітики ІАП «Столична нерухомість».

За місяць пропозиція на вторинному ринку квартир Києва виросла на 5%

Кількість виставлених на продаж квартир на вторинному ринку житлової нерухомості Києва за місяць зросла на 4,9% і склала 22 тис. 391 об'єкт. Обсяг пропозиції виріс в загальній площі на 5,1%, в доларовому вираженні – на 4,9%. Про це у своєму огляді ринкової ситуації за підсумками березня повідомили аналітики ІАП «Столична нерухомість».

Впродовж березня в Києві було проведено 322 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, в березні поточного року було проведено 322 операції з оренди нерухомості в Києві. Це на 2,2% більше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду виріс на 6,3%, склавши 193 тис. 864 дол.*

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на