Новини нерухомості

«Благовіст» запускає новий функціонал для перевірки статусу ріелторів (відео)

АН «Благовіст» приділяє велику увагу підбору і навчанню консультантів з нерухомості, їх відповідності високим професійним стандартам. Нам важливо, щоб наші клієнти отримували якісну ріелторську послугу.

Протягом квітня в Києві було проведено 350 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в квітні 2019 року було проведено 350 операцій з оренди нерухомості в Києві, що більше показників березня 2019 року на 22%. Рівень витрат на оренду склав 318 тис. дол.*

У квітні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 33 млн. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом квітня 2019 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 33 млн. дол. США, що на 3% менше, ніж в березні 2019 року.

Протягом березня в Києві було проведено 287 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в березні 2019 року було проведено 287 операцій з оренди нерухомості в Києві, що менше від показників лютого 2019 року на 25%. Рівень витрат на оренду склав 278 тис. дол.*

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. склала 30%. В даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно в Шевченківському, Дарницькому, Солом'янському районах. В даному ціновому сегменті 15% угод припадає на об'єкти нежитлового фонду, інші операції – з квартирами.

У березні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 34 млн. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом березня 2019 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 34 млн. дол. США, що на 30% більше, ніж в лютому 2019 року.

Сегмент до 50 тис. дол. у березні зайняв частку 27% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися в основному 1-2-кімнатні квартири, найбільше в Дарницькому, Святошинському, Шевченківському районах столиці. Угоди з квартирами склали основну частку.

Протягом лютого в Києві було проведено 384 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в лютому 2019 року було проведено 384 операції з оренди нерухомості в Києві, що більше показників січня 2019 року в два рази. Рівень витрат на оренду склав 353 тис. дол.*

Протягом січня в Києві було проведено 184 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в січні 2019 року було проведено 184 операції з оренди нерухомості в Києві, що менше показників грудня 2018 року на 55%. Рівень витрат на оренду склав 169 тис. дол.*

У січні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 25 млн. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом січня 2019 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 25 млн. дол. США, що на 25% менше, ніж в грудні 2018 року.

Протягом грудня в Києві було проведено 333 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в грудні 2018 року було проведено 333 операції з оренди нерухомості в Києві, що менше за показники листопада на 3%. При цьому, рівень витрат на оренду практично не змінився і склав 298 тис. дол.

«Благовіст» вітає з Новим 2019 роком!

Шановні клієнти та партнери! Добіг до кінця 2018 рік і розпочав свій шлях його наступник – рік 2019-й. Нехай всі невдачі залишаться у минулому, а Новий Рік принесе лише гарні новини та великі фінансові і матеріальні здобутки. Нехай і вас, і ваші родини спіткає вдача у всіх ділах, а негаразди обходять стороною ваші домівки!

Бажаємо нашій країні в Новому 2019 році миру, а кожному з вас – міцного здоров’я, щирих почуттів, любові родичів та близьких! Бажаємо, щоб збулися усі бажання, загадані у новорічну ніч!

У грудні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 33 млн. 687 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом грудня 2018 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 33 млн. 687 тис. дол. США, що на 22% більше, ніж в листопаді.

Сегмент до 50 тис. дол. в грудні зайняв частку 40% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися в основному 1-2-кімнатні квартири, найбільше в Дніпровському, Дарницькому, Солом'янському районах столиці. Угоди з квартирами склали 100%.

Протягом листопада в Києві було проведено 343 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в листопаді 2018 року було проведено 343 операції з оренди нерухомості в Києві, що більше показників жовтня на 3,3%. При цьому, рівень витрат на оренду склав 299 тис. дол.*

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. склала 36%. В даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно в Дарницькому, Голосіївському та Солом'янському районах. В даному ціновому сегменті 15% угод припадає на об'єкти нежитлового фонду, інші операції – з квартирами.

У листопаді рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 27 млн. 700 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом листопада 2018 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 27 млн. 700 тис. дол. США, що на 1% більше, ніж в жовтні.

Сегмент до 50 тис. дол. в листопаді зайняв частку 42% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися в основному 1-2-кімнатні квартири, найбільше в Деснянському, Дніпровському, Дарницькому, Оболонському районах столиці. Угоди з квартирами склали 100%.

У жовтні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 27 млн. 470 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом жовтня 2018 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 27 млн. 470 тис. дол. США, що на 2% менше, ніж у вересні.

Сегмент до 50 тис. дол. в жовтні зайняв частку 34% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися в основному 1-2-кімнатні квартири, найбільше в Деснянському, Святошинському районах столиці. Угоди з квартирами склали 100%.

Протягом жовтня в Києві було проведено 332 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в жовтні 2018 року було проведено 332 операції з оренди нерухомості в Києві, що менше показників вересня на 8%. При цьому, рівень витрат на оренду склав 267 тис. 376 дол.*

У вересні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 28 млн. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом вересня 2018 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 28 млн. дол. США, що на 6% менше, ніж в серпні.

Протягом вересня в Києві було проведена 361 операція з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, у вересні 2018 року була проведена 361 операція з оренди нерухомості в Києві, що більше показників серпня на 1%. При цьому, рівень витрат на оренду знизився на 7%, склавши 297 тис. дол.*

Відкрився новий офіс АН «Благовіст» на Печерську

Шановні клієнти!
З радістю повідомляємо вам, що відкрився новий офіс АН «Благовіст» на Печерську. Комфортабельне приміщення нового офісу розташоване в серці Печерська – на вул. Філатова, 2/1 (ЖК «Французький квартал»).

В офісі на Філатова, 2/1 експерти з нерухомості АН «Благовіст» допоможуть вам купити або зняти в оренду квартиру, будинок, офіс. Для власників нерухомості ми пропонуємо провести рекламну кампанію і забезпечити продаж або здачу в оренду за вигідною ціною.

Протягом серпня у Києві було проведено 358 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в серпні 2018 року було проведено 358 операцій з оренди нерухомості в Києві, що більше показників липня на 16%. При цьому, рівень витрат на оренду виріс на 16,3%, склавши 320 тис. дол.*

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. склала 40%. В даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно в Дарницькому, Голосіївському та Солом'янському районах.

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на