Новини

Кожної п'ятниці «Благовіст» запрошує на Дні відкритих дверей!

Ми бажаємо познайомити кожного, хто стоїть перед складним вибором професії і працевлаштування, з нашою Компанією і професією ріелтор! Для цього кожної п'ятниці впродовж листопада та грудня відбуватимуться Дні відкритих дверей!

У січні рівень капіталовкладень у нерухомість Києва склав 16 млн. 700 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж січня 2017 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 16 млн. 700 тис. дол. США.

Впродовж грудня у Києві підписано 321 договір оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової в грудні поточного року агентством була проведена 321 операція з оренди нерухомості в Києві. Це на 12,3% менше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду знизився на 6%, склавши 201 тис. дол.*

В грудні рівень капіталовкладень в нерухомість Києва склав 22 млн. 919 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж грудня 2016 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 22 млн. 919 тис. дол. США, що на 2% нижче за показники листопада. Кількість угод знизилася на 2,5%.

З Новим роком!

Дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Будьте щасливі і успішні в новому році. Нехай всі плани стануть реальністю і в кожній справі супроводжують удача і везіння. Нехай життя з кожним днем наповнюється радістю та натхненням. Колектив АН «Благовіст»

У листопаді рівень капіталовкладень в нерухомість Києва склав 23 млн. 385 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж листопада 2016 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 23 млн. 385 тис. дол. США, що на 4,2% вище за показники жовтня.

Впродовж листопада у Києві було підписано 366 договорів оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, у листопаді поточного року агентством було проведено 366 угод з оренди нерухомості в Києві. Це на 63% більше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду виріс на 33%, склавши 214 тис. дол.*

За «Гостиный двор» продолжают судиться

Київська прокуратура оскаржила в апеляційному порядку рішення Господарського суду Києва, який відмовив регіональному відділенню Фонду держмайна в задоволенні позову про розірвання договору оренди будівлі «Гостинного двору».

Вдала оренда офісу – запорука успішного бізнесу

Рішення щодо оренди офісу – завжди позитивний сигнал. Орендар або відкриває новий бізнес, або розширює вже існуючий – в будь-якому випадку найчастіше людина вже знає, яке приміщення і для якої мети їй необхідне. У такому випадку питання, як швидко орендувати офіс можна вирішити максимально оперативно і точно. Якщо Вам необхідна оренда офісу в Києві, ріелтори АН «Благовіст» допоможуть знайти відповідне приміщення.

Жорсткі вимоги органів опіки часто не дають можливості молодим сім'ям купити житло в кредит

Ринок іпотечного кредитування в Україні гальмують політико-правові фактори. Про це ІАП «Столична нерухомість» розповіла Орися Юзвишин, директор департаменту роздрібних клієнтів «Кредобанку».

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на