Новини нерухомості

«Благовіст» запускає новий функціонал для перевірки статусу ріелторів (відео)

АН «Благовіст» приділяє велику увагу підбору і навчанню консультантів з нерухомості, їх відповідності високим професійним стандартам. Нам важливо, щоб наші клієнти отримували якісну ріелторську послугу.

Протягом серпня у Києві було проведено 358 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в серпні 2018 року було проведено 358 операцій з оренди нерухомості в Києві, що більше показників липня на 16%. При цьому, рівень витрат на оренду виріс на 16,3%, склавши 320 тис. дол.*

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. склала 40%. В даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно в Дарницькому, Голосіївському та Солом'янському районах.

У серпні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 29 млн. 780 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом серпня 2018 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 29 млн. 780 тис. дол. США, що на 20,5% більше, ніж в липні.

У липні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 23 млн. 670 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом липня 2018 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 23 млн. 670 тис. дол. США, що на 7,5% менше, ніж в червні.

Протягом липня у Києві було проведено 306 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в липні 2018 року було проведено 306 операцій з оренди нерухомості в Києві, що можна порівняти з показниками червня. При цьому, рівень витрат на оренду виріс на 3%, склавши 275 тис. дол.*

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. склала 47%. В даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно в Дарницькому і Святошинському районах.

Впродовж червня у Києві проведено 308 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Біберової в червні 2018 року було проведено 308 операцій з оренди нерухомості в Києві. Це на 2,5% перевищує показники попереднього місяця. При цьому, рівень витрат на оренду зменшився на 6,5%, склавши 266 тис. дол.* Це говорить про продовження тенденції збільшення частки бюджетних об'єктів в загальному обсязі угод.

У червні рівень інвестицій у нерухомість Києва склав 25 млн. 600 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Біберової, протягом червня 2018 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 25 млн. 600 тис. дол. США, що співвідносно з показниками травня.

Впродовж травня у Києві проведено 300 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Біберової в травні 2018 року було проведено 300 операцій з оренди нерухомості в Києві. Це на 40% перевищує показники попереднього місяця. При цьому, рівень витрат на оренду виріс усього на 4%, склавши 285 тис. дол.* Це говорить про збільшення частки бюджетних об'єктів в загальному обсязі угод.

У травні рівень інвестицій у нерухомість Києва склав 25 млн. 200 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Біберової, протягом травня 2018 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 25 млн. 200 тис. дол. США, що на 21% більше показників квітня.

Впродовж квітня у Києві проведено 150 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Біберової в квітні 2018 року було проведено 150 операцій з оренди нерухомості в Києві. Це є співвідносним з результатами попереднього місяця. При цьому, рівень витрат на оренду виріс на 30%, склавши 158 тис. дол.*

У квітні рівень інвестицій у нерухомість Києва склав 17 млн. 570 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Біберової, протягом квітня 2018 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 17 млн. 570 тис. дол. США, що на 9% більше показників березня.

Сегмент до 50 тис. дол. у квітні зайняв частку 37% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися 1-2-кімнатні квартири, переважно у Дарницькому, Дніпровському та Шевченківському районах столиці.

Будівництво інфраструктури зроблять обов’язковою умовою для забудовників

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує ввести максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки залежно від поверховості.

Печерський район залишається найдорожчим у столиці

У березні середня вартість житла на вторинному ринку Києва знизилася на 1,4% до 1 тис. 212 дол. США за кв. м. За рік, з березня 2017 року, середня ціна на житло у Києві в доларовому еквіваленті зменшилася на 4,4%.

Забудовникам зроблять більш жорсткими вимоги з будівництва інфраструктури

Міська влада ініціює зміни до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» стосовно врегулювання питань участі у створенні та розвитку соціальної інфраструктури населеного пункту.
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на