Новини

У квітні рівень капіталовкладень у нерухомість Києва склав 23 млн. 778 тис. дол. США

За інформацією АН «Благовіст» (м. Київ), впродовж березня 2017 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 23 млн. 778 тис. дол. США, що на 22% вище за показники березня 2017 року. Кількість угод зросла на 2,4%.

Впродовж квітня в Києві було проведено 330 операцій з оренди нерухомості

За інформацією АН «Благовіст» (м.Київ), у квітні поточного року було проведено 330 операцій з оренди нерухомості в Києві. Це на 2,5% більше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду виріс на 7,6%, склавши 208 тис. 547 дол.*

Під Києвом особняки дешевшають більш стрімко, ніж у столиці

Впродовж першого кварталу поточного року приватні будинки в Києві втратили в ціні 0,5%, а в передмісті столиці – 1,4%. При цьому, є райони (як в Києві, так і сусідні з ним в області), де середня вартість котеджів зросла.

Структура пропозиції новобудов у Києві змніюється плавно

У структурі пропозиції первинного житла в Києві переважають новобудови економ-класу – 37%. Частка новобудов комфорт-класу – 26%, бізнес-класу – 25%, преміум-класу – 12% від загальної кількості. Про це у своєму звіті про ринок новобудов Києва за підсумками березня повідомили аналітики ІАП «Столична нерухомість».

За місяць пропозиція на вторинному ринку квартир Києва виросла на 5%

Кількість виставлених на продаж квартир на вторинному ринку житлової нерухомості Києва за місяць зросла на 4,9% і склала 22 тис. 391 об'єкт. Обсяг пропозиції виріс в загальній площі на 5,1%, в доларовому вираженні – на 4,9%. Про це у своєму огляді ринкової ситуації за підсумками березня повідомили аналітики ІАП «Столична нерухомість».

Впродовж березня в Києві було проведено 322 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, в березні поточного року було проведено 322 операції з оренди нерухомості в Києві. Це на 2,2% більше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду виріс на 6,3%, склавши 193 тис. 864 дол.*

У березні рівень капіталовкладень у нерухомість Києва склав 19 млн. 512 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж березня 2017 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 19 млн. 512 тис. дол. США*, що на 13,5% нижче за показники лютого 2017 року.

Процес реєстрації щойно збудованої нерухомості спростили

З 15 березня 2017 року зареєструвати речові права на новозбудовану та реконструйовану нерухомість стало зручніше. Відпала необхідність подання державному реєстратору документа, що свідчить про введення об'єкта в експлуатацію, достатньо лише повідомити його номер.

Впродовж лютого в Києві було підписано 315 договорів оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової в лютому поточного року агентством було проведено 315 угод з оренди нерухомості в Києві. Це на 25% більше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду виріс на 3,5%, склавши 182 тис. 375 дол.*

В лютому рівень капіталовкладень у нерухомість Києва склав 22 млн. 556 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж лютого 2017 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 22 млн. 556 тис. дол. США, що на 35% вище за показники січня 2017 року.

У січні рівень капіталовкладень у нерухомість Києва склав 16 млн. 700 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж січня 2017 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 16 млн. 700 тис. дол. США.

Кожної п'ятниці «Благовіст» запрошує на Дні відкритих дверей!

Ми бажаємо познайомити кожного, хто стоїть перед складним вибором професії і працевлаштування, з нашою Компанією і професією ріелтор! Для цього кожної п'ятниці відбуватимуться Дні відкритих дверей!

Впродовж грудня у Києві підписано 321 договір оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової в грудні поточного року агентством була проведена 321 операція з оренди нерухомості в Києві. Це на 12,3% менше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду знизився на 6%, склавши 201 тис. дол.*

В грудні рівень капіталовкладень в нерухомість Києва склав 22 млн. 919 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж грудня 2016 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 22 млн. 919 тис. дол. США, що на 2% нижче за показники листопада. Кількість угод знизилася на 2,5%.

З Новим роком!

Дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Будьте щасливі і успішні в новому році. Нехай всі плани стануть реальністю і в кожній справі супроводжують удача і везіння. Нехай життя з кожним днем наповнюється радістю та натхненням. Колектив АН «Благовіст»
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на