Новини

Впродовж грудня у Києві підписано 321 договір оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової в грудні поточного року агентством була проведена 321 операція з оренди нерухомості в Києві. Це на 12,3% менше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду знизився на 6%, склавши 201 тис. дол.*

В грудні рівень капіталовкладень в нерухомість Києва склав 22 млн. 919 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж грудня 2016 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 22 млн. 919 тис. дол. США, що на 2% нижче за показники листопада. Кількість угод знизилася на 2,5%.

З Новим роком!

Дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Будьте щасливі і успішні в новому році. Нехай всі плани стануть реальністю і в кожній справі супроводжують удача і везіння. Нехай життя з кожним днем наповнюється радістю та натхненням. Колектив АН «Благовіст»

Компанія «Благовіст» стає ще більш відкритою для співпраці!

Ми хочемо познайомити кожного, хто стоїть перед складним вибором професії і працевлаштування, з нашою Компанією і професією ріелтор! Для цього кожної п'ятниці впродовж листопада та грудня відбуватимуться Дні відкритих дверей!

У листопаді рівень капіталовкладень в нерухомість Києва склав 23 млн. 385 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж листопада 2016 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 23 млн. 385 тис. дол. США, що на 4,2% вище за показники жовтня.

Впродовж листопада у Києві було підписано 366 договорів оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, у листопаді поточного року агентством було проведено 366 угод з оренди нерухомості в Києві. Це на 63% більше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду виріс на 33%, склавши 214 тис. дол.*

За «Гостиный двор» продолжают судиться

Київська прокуратура оскаржила в апеляційному порядку рішення Господарського суду Києва, який відмовив регіональному відділенню Фонду держмайна в задоволенні позову про розірвання договору оренди будівлі «Гостинного двору».

Вдала оренда офісу – запорука успішного бізнесу

Рішення щодо оренди офісу – завжди позитивний сигнал. Орендар або відкриває новий бізнес, або розширює вже існуючий – в будь-якому випадку найчастіше людина вже знає, яке приміщення і для якої мети їй необхідне. У такому випадку питання, як швидко орендувати офіс можна вирішити максимально оперативно і точно. Якщо Вам необхідна оренда офісу в Києві, ріелтори АН «Благовіст» допоможуть знайти відповідне приміщення.

Жорсткі вимоги органів опіки часто не дають можливості молодим сім'ям купити житло в кредит

Ринок іпотечного кредитування в Україні гальмують політико-правові фактори. Про це ІАП «Столична нерухомість» розповіла Орися Юзвишин, директор департаменту роздрібних клієнтів «Кредобанку».

Через будівництво ТРЦ над станцією «Героїв Дніпра» розпочали відкривати кримінальні справи

Щодо компанії «Елікон ЛТД», яка будує торгово-розважальний центр над станцією метро «Героїв Дніпра» в Оболонському районі столиці, відкрито кримінальну справу.

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на