Новини нерухомості

Життя у Київській області: переваги та недоліки

Починаючи з 2010 року, приміські селища Києва активно розвиваються та забудовуються сучасними житловими комплексами. Близькість до столиці, розвинена інфраструктура та доступна вартість житла робить передмістя серйозним конкурентом спальним районам на околиці Києва. Багато хто з тих, хто шукає недорогу квартиру для покупки чи оренди, розглядає нерухомість у Київській області. Ми розповімо про вартість, перспективні райони і на що звертати увагу, купуючи житло за містом.

Як обрати квартиру у новобудовах Києва: на що звернути увагу?

Купівлю квартири в новобудові варто сприймати як інвестицію, яка має певні ризики. Особливо, якщо ви укладаєте угоду на етапі котловану або зведення коробки. Щоб мінімізувати ризики, варто оцінювати новобудови Києва не лише з позиції їхнього розташування, розвиненості інфраструктури та планування квартир. Набагато важливіше переконатися у законності будівництва та тому, що забудовник виконає свої зобов'язання. Ми розповімо про переваги та можливі труднощі при купівлі житла у Києві.

Куди люди хочуть переїхати: затребуваність різних районів Києва

Щорічно аналітичні агенції та тематичні видання проводять дослідження, щоб визначити найкращі райони Києва для купівлі чи оренди житла. Використовуючи різні інструменти та опитуючи киян, вони визначають найбільш комфортні, безпечні та перспективні райони столиці. Експерти оцінюють розвиненість інфраструктури та транспортного сполучення, екологічність та якість житлового фонду. Уподобання та думки киян змінюються, але щороку у п'ятірці лідерів виявляються такі райони:

Протягом вересня у Києві було проведено 485 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, у вересні 2022 року було проведено 485 операцій з оренди нерухомості у Києві. Рівень витрат на оренду становив 229 тис. дол. що майже у 2 рази більше, ніж у січні 2022 року, у довоєнний час.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. становила 78%. У даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно спальних районах столиці.

У вересні рівень інвестицій у нерухомість Києва становив 14 млн. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, протягом вересня 2022 року обсяг інвестицій у нерухомість Києва становив еквівалент 14 млн. дол. США.

Сегмент до 50 тис. дол. у вересні зайняв частку 28% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися переважно 1-2-кімнатні квартири

Найдоступнішим варіантом, купленим у вересні, стала 2-кімнатна квартира на Софіївській Борщагівці площею 54 кв.м за 25 тис.дол.

Робота АН «Благовіст» під час війни

Агентство нерухомості «Благовіст» наразі працює в умовах війни та допомагає обороняти Київ від загарбників. Ми надаємо посильну допомогу, щоб сприяти швидшій перемозі України. 

Слава Україні! Героям Слава!

Протягом січня у Києві було проведено 127 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, у січні 2022 року було проведено 127 операцій з оренди нерухомості у Києві, що нижче за показники грудня 2021 року на 35%. Рівень витрат на оренду становив 140 тис. дол.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. становила 25%. У даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно у Дарницькому, Святошинському районах.

У січні рівень інвестицій у нерухомість Києва становив 33 млн. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, протягом січня 2021 року обсяг інвестицій у нерухомість Києва становив еквівалент 33 млн. дол. США, що на 35% менше, ніж у грудні 2021 року.

Популярні райони: Печерський, Голосіївський, Шевченківський.

Сегмент до 50 тис. дол. у січні зайняв частку 9% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися переважно 1-2-кімнатні квартири, найбільше у Дніпровському, Деснянському районах столиці. Угоди з квартирами становили основну частку.

Протягом грудня у Києві було проведено 199 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, у грудні 2021 року було проведено 199 операцій з оренди нерухомості в Києві, що нижче за показники листопада 2021 року на 3%. Рівень витрат на оренду становив 220 тис. дол.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. становила 26%. У даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно у Дарницькому, Святошинському районах.

У грудні рівень інвестицій у нерухомість Києва становив 50 млн. 400 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, протягом грудня 2021 року обсяг інвестицій у нерухомість Києва становив еквівалент 50 млн. 400 тис. дол. США, що на 44% більше, ніж у листопаді 2021 року.

Популярні райони: Дарницький, Голосіївський, Святошинський.

Сегмент до 50 тис. дол. у грудні зайняв частку 13% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися переважно 1-2-кімнатні квартири, найбільше у Дніпровському, Дарницькому районах столиці. Угоди з квартирами становили основну частку.

Протягом листопада у Києві було проведено 204 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, у листопаді 2021 року було проведено 204 операції з оренди нерухомості у Києві, що нижче за показники жовтня 2021 року на 13%. Рівень витрат на оренду становив 227 тис. дол.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. становила 25%. У даному сегменті було представлено 1-2-кімнатні квартири, переважно у Дарницькому, Святошинському районах.

У листопаді рівень інвестицій у нерухомість Києва становив 35 млн. 100 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, протягом листопада 2021 року обсяг інвестицій у нерухомість Києва становив еквівалент 35 млн. 100 тис. дол. США, що на 7% менше, ніж у жовтні 2021 року.

Популярні райони: Дарницький, Голосіївський, Святошинський.

Протягом жовтня в Києві було проведено 234 операції з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в жовтні 2021 року було проведено 234 операції з оренди нерухомості в Києві, що нижче показників вересня 2021 року на 4%. Рівень витрат на оренду склав 242 тис. дол.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. склала 25%. В даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно в Дарницькому, Святошинському районах.

У жовтні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 37 млн. 600 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом жовтня 2021 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 37 млн. 600 тис. дол. США, що на 6% менше, ніж у вересні 2021 року.

Популярні райони: Шевченківський, Дарницький, Солом'янський.

8% від всіх угод припадає на будинки.

Обсяг інвестицій у ринок нерухомості зростає і це є стимулом для відновлення та розвитку іпотечного кредитування - Олена Бібєрова

В Україні зростають обсяги інвестування у нерухомість. Це стане стимулом для розвитку іпотечного кредитування вже найближчим часом. Про це повідомила Олена Бібєрова, генеральний директор АН «Благовіст» на конференції «Ощадбанку» щодо розвитку кредитування в Україні. Одна із провідних агенцій нерухомості підписала меморандум про співпрацю із «Ощадбанком» і вже найближчим часом пропонуватимуть цікаві кредитні програми для своїх клієнтів.

Головні тенденції на ринку нерхомості у 2021 році

Протягом вересня у Києві проведено 248 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, у вересні 2021 року було проведено 248 операцій з оренди нерухомості в Києві, що нижче показників серпня 2021 року на 8%. Рівень витрат на оренду склав 255 тис. дол.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. склала 20%. В даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно в Дарницькому, Деснянському, Святошинському районах.

У вересні рівень капіталізації у ринок нерухомості Києва склав 40 млн. 100 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом вересня 2021 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 40 млн. 100 тис. дол. США, що на 11% менше, ніж в серпні 2021 року.

Сегмент до 50 тис. дол. у вересні зайняв частку 15% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися в основному 1-2-кімнатні квартири, найбільше в Дніпровському, Дарницькому районах столиці. Угоди з квартирами склали основну частку.

Протягом серпня в Києві було проведено 268 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, в серпні 2021 року було проведено 268 операцій з оренди нерухомості в Києві, що вище показників липня 2021 року на 10%. Рівень витрат на оренду склав 245 тис. дол.

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США на міс. склала 28%. В даному сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно в Дарницькому, Деснянському, Святошинському районах.

У серпні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 45 млн. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом серпня 2021 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 45 млн. дол. США, що на 21% більше, ніж в липні 2021 року.

Популярні райони в серпні: Дарницький, Голосіївський, Печерський.

Сегмент до 50 тис. дол. у серпні зайняв частку 16% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися в основному 1-2-кімнатні квартири, найбільше в Дніпровському, Голосіївському районах столиці. Угоди з квартирами склали основну частку.

У липні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 37 млн. 100 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом липня 2021 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 37 млн. 100 тис. дол. США, що на 0,8% більше, ніж в червні 2021 року.

Зворотній зв`язок

Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів: