Новини

Кожної п'ятниці «Благовіст» запрошує на Дні відкритих дверей!

Ми бажаємо познайомити кожного, хто стоїть перед складним вибором професії і працевлаштування, з нашою Компанією і професією ріелтор! Для цього кожної п'ятниці впродовж листопада та грудня відбуватимуться Дні відкритих дверей!

Процес реєстрації щойно збудованої нерухомості спростили

З 15 березня 2017 року зареєструвати речові права на новозбудовану та реконструйовану нерухомість стало зручніше. Відпала необхідність подання державному реєстратору документа, що свідчить про введення об'єкта в експлуатацію, достатньо лише повідомити його номер.

Впродовж лютого в Києві було підписано 315 договорів оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової в лютому поточного року агентством було проведено 315 угод з оренди нерухомості в Києві. Це на 25% більше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду виріс на 3,5%, склавши 182 тис. 375 дол.*

В лютому рівень капіталовкладень у нерухомість Києва склав 22 млн. 556 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж лютого 2017 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 22 млн. 556 тис. дол. США, що на 35% вище за показники січня 2017 року.

У січні рівень капіталовкладень у нерухомість Києва склав 16 млн. 700 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж січня 2017 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 16 млн. 700 тис. дол. США.

Впродовж грудня у Києві підписано 321 договір оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової в грудні поточного року агентством була проведена 321 операція з оренди нерухомості в Києві. Це на 12,3% менше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду знизився на 6%, склавши 201 тис. дол.*

В грудні рівень капіталовкладень в нерухомість Києва склав 22 млн. 919 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж грудня 2016 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 22 млн. 919 тис. дол. США, що на 2% нижче за показники листопада. Кількість угод знизилася на 2,5%.

З Новим роком!

Дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Будьте щасливі і успішні в новому році. Нехай всі плани стануть реальністю і в кожній справі супроводжують удача і везіння. Нехай життя з кожним днем наповнюється радістю та натхненням. Колектив АН «Благовіст»

У листопаді рівень капіталовкладень в нерухомість Києва склав 23 млн. 385 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, впродовж листопада 2016 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 23 млн. 385 тис. дол. США, що на 4,2% вище за показники жовтня.

Впродовж листопада у Києві було підписано 366 договорів оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової, у листопаді поточного року агентством було проведено 366 угод з оренди нерухомості в Києві. Це на 63% більше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду виріс на 33%, склавши 214 тис. дол.*

За «Гостиный двор» продолжают судиться

Київська прокуратура оскаржила в апеляційному порядку рішення Господарського суду Києва, який відмовив регіональному відділенню Фонду держмайна в задоволенні позову про розірвання договору оренди будівлі «Гостинного двору».

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на