Новини

Архітектурний символ на Либідській зроблять частиною ТРЦ

Відома будівля з «літаючою тарілкою», що належить Інституту наукової-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ) та розташована біля станції метро «Либідська», стала об'єктом розбрату між киянами і компанією-забудовником.

Мерія наказала знести паркан навкруги незаконного будівництва

Департамент міського благоустрою КМДА затвердив розпорядження на демонтаж паркану навколо будівництва житлового комплексу на місці колишнього Сінного ринку. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Власників змусять утримувати історичні будівлі

Столична влада розробляє план, згідно з яким можна буде змушувати недобросовісних інвесторів вкладати кошти в збереження історичних будівель. В іншому випадку, обіцяють повертати пам'ятки в муніципальну власність.

Прибутковість столичних готелів зростає

Завантаження готелів в столиці з початку року зросла на 7,6 п.п. в порівнянні з січнем-вереснем 2016 року, до 46%, і поступово наближається до стандартного для Києва рівня у 50-55% в середньому за рік. Про це повідомили аналітики компанії JLL.

Печерський район - лідер за ростом цін

У жовтні лідером по росту цін на вторинному ринку житлової нерухомості Києва виявився район з найдорожчою нерухомістю в столиці – Печерський. Там за місяць середні ціни на квартири виросли на 0,9% до 2 тис. 38 дол. за кв. м.

Питання реновації застарілого житлового фонду знову на порядку денному

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відновило роботу над концепцією реновації застарілого житлового фонду країни.

Впродовж жовтня у Києві було проведено 205 операцій з оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової в жовтні поточного року було проведено 205 операцій з оренди нерухомості в Києві. Це на 6% менше, ніж в попередньому місяці. Рівень витрат на оренду зменшився пропорційно – на 5,5%, склавши 150 тис. 220 дол.*

У жовтні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 16 млн. 650 тис. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Олени Бібєрової, впродовж жовтня 2017 року обсяг інвестицій у нерухомість Києва склав еквівалент 16 млн. 650 тис. дол. США, що співвідносно з результатами вересня.

До Нового року у Києві відкриються два нових готеля

До кінця 2017 року можна очікувати, що обсяги нової пропозиції готелів у Києві складуть близько 516 номерів або +5,3% рік до року у зв'язку з відкриттям готелю Park Inn Radisson Troyitska (196 номерів) і готелі Aloft від Marriott International (320 номерів).
Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на