Про компанію

Визнаний лідер ринку – компанія «Благовіст» заснована в 1994 році і є найбільшим в столиці агентством нерухомості.

8 філіалів АН «Благовіст», що розташовані в різних районах Києва, співпрацюють з близько 400 спеціалістами, які надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг.

Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, компанія «Благовіст» володіє найповнішою базою даних об'єктів нерухомості в Києві і передмісті, яка постійно оновлюється. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному клієнтові оптимальне для нього рішення щодо покупки, продажу чи оренди житла або комерційної нерухомості.

Крім власної бази даних, АН «Благовіст» надає своїм клієнтам також ексклюзивний фотокаталог об'єктів нерухомості, що дозволяє самостійно оцінити безліч можливих варіантів покупки і оренди елітних апартаментів, престижної чи недорогої трикімнатної, двокімнатної і однокімнатної квартири чи бюджетної «гостинки»; заміського будинку, котеджу, дачі або земельної ділянки, а також офісів, магазинів, кафе, виробничих, складських та інших нежитлових приміщень.

Багаторічний досвід успішної роботи на ринку, стабільно висока якість і надійність наших послуг, професіоналізм фахівців і сприяння клієнтам у вирішенні повного комплексу питань, що супроводжують операції з нерухомістю, закріпили за агентством «Благовіст» статус надійного партнера для найбільших українських і закордонних компаній, безлічі організацій і приватних осіб.

Наша команда

АН «Благовіст» сьогодні – це згуртована команда професіоналів та однодумців, в якій відданість спільній справі поєднується з індивідуальним прагненням до самореалізації, що служить джерелом динамічного розвитку всієї компанії.

Кодекс ділової етики

Всі фахівці компанії «Благовіст» керуються в своїй роботі Кодексом ділової етики, який формулює ключові цінності, принципи, ділові норми і правила, прийняті в нашому колективі:

  • Взаємоповага, довіра і підтримка;
  • Орієнтація на клієнта;
  • Командна робота і націленість на загальний результат;
  • Постійне навчання і розвиток;
  • Оцінка за особистим результатом;
  • Дотримання єдиних корпоративних стандартів.

У компанії діє також спеціальна Етична комісія в складі дирекції та провідних співробітників агентства, яка на основі Кодексу ділової етики вирішує всі суперечливі питання, що виникають в ході робочого процесу.

Зворотній зв`язок

Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів: