Для власників нерухомості

Продати

Вибрати

Здати в оренду

Вибрати

Оцінка
нерухомості

Вибрати

Виїзд ріелтора

Вибрати

Експертна оцінка об'єктів нерухомості

При здійсненні будь-якої операції з нерухомістю вкрай важливо зробити правильну і актуальну оцінку об'єкта. Однак сам процес оцінки є виключно складним. По-перше, оцінювач зобов'язаний досконало орієнтуватися в поточній кон'юнктурі і тенденціях столичного ринку нерухомості в цілому. По-друге, він повинен уміти «побачити» і точно оцінити індивідуальні особливості кожного конкретного об'єкту нерухомості - ступінь зносу приміщення, вартість проведених поліпшень і безліч інших факторів. По-третє, добре орієнтуватися в сучасній законодавчій базі щодо оцінки та операцій з нерухомим майном, а також оперативно відстежувати всі зміни, що відбуваються.

В АН «Благовіст» працюють профільні фахівці, які мають величезний практичний досвід і постійно відслідковують ситуацію на ринку нерухомості Києва. Сертифікований оцінювач нашого агентства готовий зробити для Вас професійну оцінку ринкової, споживчої, інвестиційної та страхової вартості будь-якого об'єкта. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що Вашу квартиру, будинок, дачу або об'єкт комерційної нерухомості оцінять швидко, точно і кваліфіковано.

Сертифікат суб'єкта оціночної діяльності №14145/13, дата видачі 02 січня 2013 року. Контактні телефони: +380 (44) 537-07-07; +380 (50) 444-26-60 - Руслана Андронікова

Повне юридичне оформлення угоди

Грамотний юридичний супровід операцій з нерухомістю - запорука Вашої впевненості та спокою в подальшому житті. Висококваліфіковані фахівці юридичного відділу АН «Благовіст» є експертами в галузі нерухомості і здатні допомогти Вам у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з купівлею, продажем або орендою квартири або іншого об'єкта. Всі клієнти нашої компанії, які звертаються для купівлі, продажу, оренди (найму) об'єктів нерухомості, можуть розраховувати на юридичну консультацію і повний юридичний супровід таких угод. При цьому однією з характерних особливостей роботи АН «Благовіст» є постійний моніторинг будь-яких змін в українському правовому полі, таким чином, всі юридичні документи, що використовуються нашою компанією, завжди відповідають останнім вимогам вітчизняного законодавства.

Окрім того, висновок договорів купівлі-продажу, оренди (найму) квартир і офісів, рекомендації досвідчених юристів та інші послуги здійснюються з урахуванням специфіки кожної конкретної угоди, що гарантує Вам юридичну грамотність всіх здійснюваних Вами операцій з нерухомістю.

Послуги перекладача при оформленні операцій з іноземними клієнтами

Якщо у Ваших іноземних клієнтів або партнерів виникає необхідність купити або зняти квартиру, апартаменти або офіс у Києві - Ви завжди можете сміливо рекомендувати їм звертатись в агентство нерухомості «Благовіст». Ми готові надати професійні послуги всім нашим іноземним клієнтам, незалежно від того, якою мовою вони говорять.

Укладання договорів на надання послуг з продавцями

Особливою гордістю нашої компанії є індивідуальна робота з продавцями, які укладають з АН «Благовіст» договір на надання послуг, що передбачає проведення Агентством операцій з їх нерухомістю.

Працюючи в повній відповідності з європейськими стандартами ведення ріелторського бізнесу, ми завжди прагнемо до встановлення тісних і довірливих відносин зі своїми клієнтами. Тому, підписавши відповідний договір з нашим агентством, Ви можете бути впевнені в тому, що для Вас буде забезпечена краща на ринку якість сервісу і найбільш повний обсяг послуг по Вашому об'єкту.

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на