Для власників нерухомості

Продати

Вибрати

Здати в оренду

Вибрати

Оцінка
нерухомості

Вибрати

Виїзд ріелтора

Вибрати

 

Експертна оцінка об'єктів нерухомості

При здійсненні будь-якої операції з нерухомістю вкрай важливо зробити правильну і актуальну оцінку об'єкта. Однак сам процес оцінки є достатньо складним. По-перше, оцінювач зобов'язаний досконало орієнтуватися у поточній кон'юнктурі і тенденціях столичного ринку нерухомості загалом. По-друге, він повинен вміти «побачити» і точно оцінити індивідуальні особливості кожного конкретного об'єкта нерухомості – ступінь зносу приміщення, розмір вкладень у покращення об'єкта і безліч інших факторів. По-третє, добре орієнтуватися в сучасній законодавчій базі щодо оцінки та операцій з нерухомим майном, а також оперативно відстежувати всі зміни, що відбуваються.

АН «Благовіст» співпрацює з профільними фахівцями, які мають величезний практичний досвід і постійно відслідковують ситуацію на ринку нерухомості Києва. Сертифікований оцінювач нашого агентства готовий зробити для Вас професійну оцінку ринкової, споживчої, інвестиційної та страхової вартості будь-якого об'єкта. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що Вашу квартиру, будинок, дачу або об'єкт комерційної нерухомості оцінять швидко, точно і кваліфіковано.

Сертифікат суб'єкта оціночної діяльності №14145/13, дата видачі 02 січня 2013 року. Контактні телефони: +380 (44) 537-07-07; +380 (50) 444-26-60 – Руслана Андронікова

Повне юридичне оформлення угоди

Грамотний юридичний супровід операцій з нерухомістю – запорука Вашої впевненості та спокою в подальшому житті. Висококваліфіковані фахівці юридичного відділу АН «Благовіст» є експертами в галузі нерухомості і здатні допомогти Вам у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з купівлею, продажем чи орендою квартири або іншого об'єкта. Всі клієнти нашої компанії, які звертаються до нас з метою купівлі, продажу, оренди (найму) об'єктів нерухомості, можуть розраховувати на юридичну консультацію і повний юридичний супровід таких угод. При цьому однією з характерних особливостей роботи АН «Благовіст» є постійний моніторинг будь-яких змін в українському правовому полі. Таким чином, всі юридичні документи, що використовуються нашою компанією, завжди відповідають останнім вимогам вітчизняного законодавства.

Окрім того, оформлення договорів купівлі-продажу, оренди (найму) квартир і офісів, рекомендації досвідчених юристів та інші послуги здійснюються з урахуванням специфіки кожної конкретної угоди, що гарантує Вам юридичну грамотність всіх здійснюваних Вами операцій з нерухомістю.

Послуги перекладача при оформленні операцій з іноземними клієнтами

Якщо у Ваших іноземних клієнтів чи партнерів виникає необхідність купити або орендувати квартиру, апартаменти, офіс у Києві – Ви завжди можете сміливо рекомендувати їм звертатися до агентства нерухомості «Благовіст». Ми готові надати професійні послуги всім нашим іноземним клієнтам, незалежно від того, якою мовою вони спілкуються.

Укладання договорів на надання послуг з продавцями

Особливою гордістю нашої компанії є індивідуальна робота з продавцями, які укладають з АН «Благовіст» договір на надання послуг, що передбачає проведення Агентством операцій з їх нерухомістю.

Працюючи в повній відповідності з європейськими стандартами ведення ріелторського бізнесу, ми завжди прагнемо до встановлення тісних і довірливих відносин зі своїми клієнтами. Тому, підписавши відповідний договір з нашим агентством, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте найкращий на ринку рівень сервісу і найповніший обсяг послуг щодо Вашого об'єкта.

Зворотній зв`язок

Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів: