VIP реклама

Віртуальні тури

Ми раді надати Вам інноваційну послугу з презентації об'єктів нерухомості в Інтернеті. Тепер наші клієнти, обираючи об'єкт нерухомості, можуть не лише переглянути фотографії та планування, а й здійснити справжню подорож по квартирі, офісу чи будинку. «Віртуальний тур» – це можливість побродити всіма куточками квартири чи будинку, які вам сподобалися, роздивитися всі деталі інтер'єру, побачити місце розташування об'єкта на карті Google.

Кожен продавець чи орендодавець, який є клієнтом АН «Благовіст» може отримати цю унікальну послугу, яка прискорить пошук потенційних покупців і орендарів. Об'єкти для віртуальних турів мають бути з якісним ремонтом та меблями.

Зйомка віртуального туру займає від 40 хвилин до 1,5 години, в залежності від площі об'єкта. Монтаж і розміщення на сайтах blagovist.ua і 100realty.ua – до 10 робочих днів.

Замовити віртуальний тур

Відеоролики

Компанія «Благовіст» постійно впроваджує сучасні та високоефективні методи реклами і просування об'єктів нерухомості. Відеоролики, озвучені професійним диктором, клієнти компанії можуть подивитися як на сайтах blagovist.ua і 100realty.ua, а також з допомогою сервісу YouTube.com, де вони розміщені на каналі АН «Благовіст».

Ми раді надати можливість замовити відеоролик кожному клієнту компанії «Благовіст». Для зйомки рекламних відеороликів підходять лише об'єкти з якісним ремонтом та меблями.

Цей ексклюзивний вид реклами на безоплатній основі надається продавцям та орендодавцям, які є клієнтами агентства. Зйомка відеоролика проводиться професійним відеооператором, процес займає від 2 до 4 годин, в залежності від площі об'єкта і складності зйомки. Монтаж і озвучування відеоролика займають від 4 до 8 робочих днів.

Замовити відеоролик

Зворотній зв`язок

Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів: