Сервіси

VIP реклама

Компанія «Благовіст» постійно впроваджує сучасні та високоефективні методи реклами і просування об'єктів нерухомості.

«Віртуальні тури» - дозволяють побродити всіма куточками квартири або будинку, розглянути всі деталі інтер'єру, побачити місце розташування об'єкта на карті Google.

Відеоролики, озвучені професійним диктором, клієнти компанії можуть подивитися як на сайтах blagovist.ua і 100realty.ua, а також з допомогою сервісу YouTube.com, де вони розміщені на каналі АН «Благовіст».

Кожен продавець або орендодавець, який є клієнтом АН «Благовіст» може отримати цю унікальну послугу, яка прискорить пошук потенційних покупців і орендарів.

Експертна оцінка об'єктів нерухомості

При здійсненні будь-якої угоди з нерухомістю важливо зробити правильну і актуальну оцінку об'єкта. Сертифікований оцінювач нашого агентства готовий зробити для Вас професійну оцінку вартості будь-якого об'єкта. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що Вашу квартиру, будинок, дачу або об'єкт комерційної нерухомості оцінять швидко, точно і кваліфіковано.

Online оплата послуг АН Благовіст

За надані послуги агентством нерухомості Благовіст клієнт має можливість здійснити online-оплату у зручний для себе спосіб.

Статистика цін

Статистика цін на квартири по районах і масивах Києва формується щомісяця на підставі інформації з бази даних АН «Благовіст».

B&B Франчайзинг

Одним із стратегічних напрямків розвитку нашої компанії є продаж франшизи торгової марки «Благовіст».

Ми зацікавлені в партнерах, які зможуть розпочати ефективний бізнес в індустрії посередницьких послуг з купівлі-продажу та оренди житлової та комерційної нерухомості, використовуючи накопичений досвід, стратегію і тактику лідера ринку нерухомості «Благовіст».

Зворотній зв`язок

Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів: