Професія ріелтор

Ріелтор - професія динамічна і багатогранна. Вона поєднує в собі знання і досвід з багатьох галузей: економіки, психології, маркетингу і т.д.

 

Грамотний ріелтор це:
Аналітик: вивчає ринок, аналізує співвідношення ціни пропозиції і попиту, дає консультації з ціноутворення.
Рекламіст: робить якісні фотографії, становить рекламні тексти, формулює конкурентні переваги об'єкта, розробляє ефективну рекламну стратегію.
Психолог: вміє почути клієнтів, створює сприятливу психологічну атмосферу на переговорах, допомагає порадою, може брати участь у вирішенні складних сімейних питань, пов'язаних з придбанням або продажем нерухомості.
Юрист: орієнтується в українському законодавстві, володіє знаннями в сімейному, житловому, земельному та ін. Галузях права. Знає порядок укладення угод з нерухомістю.
Менеджер: організовує зустрічі, перегляди, з'єднує «ланцюжка», веде переговори з іншими ріелторами і клієнтами.
Інженер: розбирається в матеріалах для будівництва, технологіях та архітектури, вміє читати документацію з комунікацій і т.д.

Грамотний ріелтор це:

- Аналітик: вивчає ринок, аналізує співвідношення ціни пропозиції і попиту, дає консультації з ціноутворення.

- Рекламіст: робить якісні фотографії, складає рекламні тексти, формулює конкурентні переваги об'єкта, розробляє ефективну рекламну стратегію.

- Психолог: вміє почути клієнтів, створює сприятливу психологічну атмосферу на переговорах, допомагає порадою, може брати участь у вирішенні складних сімейних питань, пов'язаних з придбанням або продажем нерухомості.

- Юрист: орієнтується в українському законодавстві, володіє знаннями в сімейному, житловому, земельному та ін. галузях права. Знає порядок укладення угод з нерухомістю.

- Менеджер: організовує зустрічі, перегляди, з'єднує «ланцюжки», веде переговори з іншими ріелторами і клієнтами.

- Інженер: розбирається в матеріалах для будівництва, технологіях та архітектурі, вміє читати документацію з комунікацій і т.д.

 

Хто стає успішним ріелтором?

Абсолютно різні люди. Легко стартують і швидко досягають успіху ті, хто вже має досвід роботи менеджером з продажу в інших областях, педагоги, люди творчіх професій, колишні військові, жінки з вищою освітою, у яких підросли діти й з'явилася можливість успішно реалізувати себе.

Найбільшого успіху в роботі досягають ті, хто вміє відчувати клієнта, бути до нього уважним, ті, хто має в своєму розпорядженні такі якості як наполегливість і цілеспрямованість.

Ріелтори - це люди ерудовані, варіативні, з гарним почуттям гумору, націлені на позитивний результат і вміють проявляти наполегливість у його досягненні.

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: [email protected]
Комерційні пропозиції: [email protected]
Прес-служба: [email protected]
Редактор сайту: [email protected]
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на