Заходи з енергозбереження в столиці окуповуються протягом кількох років. Про це повідомили в КМДА.
Серед основних заходів, які впроваджує міська влада: встановлення систем терморегуляції в житлових будинках, термосанація об’єктів бюджетної сфери, зокрема, шкіл і дитячих садків.
«Ми поставили собі задачу зменшити споживання енергоресурсів і надати якісні послуги киянам, за які вони будуть сплачувати менше, ніж раніше. Термомодернізація має комплексний характер. Тобто, не заміна окремого вікна, наприклад, а повне утеплення фасадів, заміна вікон, терморегуляція тощо. Такий підхід не тільки робить температуру в домівках киян більш комфортною, але і дає відчутну економію. Ми йдемо тим шляхом, де окупність коштів, що витрачено на модернізацію, відбувається за 2-3 роки», – повідомив Денис Цвібель, начальник відділу енергозбереженняДепартаменту житлово-комунального господарства.
За його словами, щоб визначити, де в першу чергу треба встановити прилади обліку тепла та провести заходи з термомодернізації, було проведено енергоаудит 8 тисяч будинків. За його результатами було визначено, які будинки в першу чергу потребують заходів з енергозбереження.
Раніше повідомлялося, що Київрада розгляне п'ятирічну програму з енергозбереження.
Источник: ІАП «Столична нерухомість»