Впродовж грудня у Києві підписано 321 договір оренди нерухомості

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м. Київ) Галини Мельникової в грудні поточного року агентством була проведена 321 операція з оренди нерухомості в Києві. Це на 12,3% менше, ніж минулого місяця, при цьому рівень витрат на оренду знизився на 6%, склавши 201 тис. дол.*

Категорія об'єктів вартістю до 500 дол. США в міс. склала 53% від загального обсягу. У цій категорії представлені 1-2-кімнатні квартири переважно в Голосіївському, Печерському, Дарницькому, Шевченківському районах, в меншій кількості – у Святошинському та Подільському районах.

Найбюджетнішим варіантом, орендованим у грудні, стала 1-кімнатна квартира з меблями, площею 39 кв. м на вул. Нововокзальній в Солом'янському районі за 2800 грн./міс.

Серед дорожчих об'єктів – 1-кімнатна квартира, площею 65 кв. м на вул. Харченка в Дарницькому районі, з ремонтом і меблями. Квартиру орендували за 7500 грн./міс.

Серед 2-кімнатних квартир – об'єкт 55 кв. м на вул. Лисківська (Деснянський район), з ремонтом, дорогими меблями і технікою за 10800 тис. грн./міс. З дорожчих об'єктів – 2-кімнатна квартира, 63 кв. м, з ремонтом, меблями. Об'єкт на вул. Волинській в Солом'янському районі Києва здали за 13500 грн./міс.

Серед об'єктів нежитлового фонду орендували 1-кімнатний офіс, площею 45 кв. м на вул. Хрещатик у Печерському районі за 4200 грн./міс.

У ціновому діапазоні 500-1000 дол. в міс. проведено 28% угод. У даній категорії фаворитами були 2-3 кімнатні квартири у Шевченківському, Голосіївському, Печерському, Солом'янському районах.

Серед об'єктів, орендованих в цій ціновій категорії – 2-кімнатна квартира на бул. Лесі Українки (Печерський район), з ремонтом і меблями. Площа квартири – 55 кв. м. Об'єкт орендували за 14000 грн./міс.

Яскравим представником цього цінового сегменту стала також 3-кімнатна квартира, площею 100 кв. м на вул. Шамрила у Шевченківському районі з хорошим ремонтом. Її здали в оренду за 18000 грн./міс.

Орендували також нежитлові приміщення. Так, на вул. Басейній у Печерському районі зняли офіс, площею 117 кв. м, ремонтом і меблями за 24500 грн./міс.

Були також угоди з будинками. В с. Гатне в Києво-Святошинському районі орендували 5-кімнатний будинок з ремонтом і меблями, площею 263 кв. м, 15 сотками землі за 24300 грн./міс.

У сегменті від 1000 до 2500 дол. в міс. частка угод склала 19%. У цьому діапазоні орендарів цікавили квартири в Печерському, Голосіївському, Дарницькому, Шевченківському, Оболонському та Подільському районах.

Так, на вул. Павлівській в Шевченківському районі орендували 3-кімнатну квартиру, площею 97 кв. м з усім необхідним для комфортного проживання за 33700 грн./міс. На вул. Глибочицькій орендували 3-кімнатну квартиру, площею 100 кв. м, з висококласним ремонтом, необхідними меблями і технікою за 54000 грн./міс.

Серед об'єктів нежитлового фонду можна виділити приміщення під офіс на бул. Лесі Українки в Печерському районі, площа приміщення 411 кв. м, з фасадним входом. Орендували частину приміщення за 40000 грн./міс.

Найдорожчим об'єктом, орендованим у грудні в цьому ціновому діапазоні, став офіс, площею 230 кв. м, на вул. Коновальця в Печерському районі, який орендували за 63000 грн./міс.

«Попит на оренду квартир в столиці, а також об'єктів нежитлового фонду залишається стабільним. Незважаючи на зимовий період, проходять поодинокі угоди із заміською нерухомістю. З огляду на тенденції останніх кількох років, активізації ринку оренди варто очікувати в 20-х числах січня», – коментує Галина Мельникова, Генеральний директор АН «Благовіст».

*Розрахунок проводився в національній валюті за усередненим або фіксованим курсом

Довідка про компанію:

Агентство нерухомості «Благовіст», що входить до складу Корпорації First Realty Group, було засновано в 1993 році.

На сьогоднішній день в Києві працює 8 офісів агентства, з якими співпрацюють близько 500 професійних ріелторів.

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на