У квітні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 33 млн. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом квітня 2019 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 33 млн. дол. США, що на 3% менше, ніж в березні 2019 року.

Сегмент до 50 тис. дол. в квітні зайняв частку 33% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися в основному 1-2-кімнатні квартири, найбільше в Дарницькому, Святошинському, Шевченківському районах столиці. Угоди з квартирами склали основну частку. 10% операцій припало на об'єкти нежитлового фонду. Були одиничні угоди з будинками.

Найбюджетнішим об'єктом, проданим в квітні, стала 1-кімнатна квартира площею 33 кв.м на вул. Бойченко (Дніпровський район), її продали за 20 тис. дол.

За 24 тис. дол. купили 1-кімнатну квартиру по вул. Коперника (Шевченківський район) площею 26 кв.м.

За 50 тис. дол. купили 2-кімнатну квартиру площею 51 кв. м на вул. Новогоспітальній (Печерський район).

У сегменті від 50 до 100 тис. дол. проведено 38% операцій. Тут переважають 2-3-кімнатні квартири в Шевченківському, Дніпровському районах Києва. Основний попит припав на квартири. 15% операцій – з нежитловим фондом.

3-кімнатну квартиру площею 79 кв. м в новому будинку на вул. Бальзака (Деснянський район) придбали за 51 тис. дол.

На вул. Рибалка (Шевченківський район) 1-кімнатну квартиру площею 56 кв. м в новому будинку купили за 68 тис. дол.

З бюджетом в 100 тис. дол. можна було купити 2-кімнатну квартиру площею 57 кв. м в новобудові на вул. Дружби Народів (Печерський район).

Цінова категорія від 100 до 250 тис. дол. за підсумками квітня склала 26%. Основну частку в структурі операцій зайняли квартири. Угоди з нежитловим фондом – 10%. Були одиничні угоди з будинками.
На вул. Микільська Слобідка (Дніпровський район) 3-кімнатну квартиру площею 113 кв. м придбали за 101 тис. дол.

Подорожче купили 2-кімнатну квартиру на вул. Наводницькій (Печерський район) – за 190 тис. дол.
За 250 тис. дол. нового власника знайшла квартира площею 340 кв. м на вул. Коперника (Шевченківський район).

Цінова категорія від 250 тис. дол. в квітні представлена ​​3% від загального обсягу угод. У даній ціновій категорії купували в основному квартири. Були одиничні угоди з будинками і нежитловими приміщеннями.
За 315 тис. дол. купили офіс площею 150 кв.м на вул. Щекавицькій (Подільський район).
Будинок в с. Романків площею 560 кв. м придбали за 600 тис. дол.

Найдорожчим об'єктом, проданим в квітні, став пентхаус площею 330 кв. м на вул. Героїв Сталінграда (Оболонський район) за 670 тис. дол.

«У квітні ми спостерігали збільшення попиту на нерухомість цінового сегмента до 100 тис. дол. Кількість угод з елітними об'єктами (від 250 тис. дол.) трохи знизилася, що вплинуло на загальну цифру капіталізації. У квітні в агентство надходило багато заявок на підбір об'єктів. Це можна пояснити тим, що багато хто вирішив «закрити питання» з нерухомістю до свят в травні або перед виборами.
У травні чекаємо традиційне затишшя через свята, яке закінчиться до середини місяця», – прокоментувала ситуацію Олена Бібєрова, Генеральний директор АН «Благовіст».

*Розрахунок проводився в національній валюті за усередненим курсом на день укладання угоди

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на