У травні рівень інвестицій в нерухомість Києва склав 12 млн. дол. США

За інформацією Генерального директора АН «Благовіст» (м.Київ) Олени Бібєрової, протягом травня 2020 року об`єм інвестицій в нерухомість Києва склав еквівалент 12 млн. дол. США, що на 65% менше, ніж в березні 2020 року. 20% угод – придбання будинків.

Сегмент до 50 тис. дол. в травні зайняв частку 33% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися в основному 1-2-кімнатні квартири, найбільше в Дніпровському, Дарницькому, Голосіївському районах столиці. Угоди з квартирами склали основну частку, 8% угод припадає на будинки.

Найбюджетнішим об'єктом, проданим в травні, стала 1-кімнатна квартира площею 22 кв.м на вул. Пироговский шлях (Голосіївський р-н), її продали за 22 тис. дол.

Серед доступних варіантів – 2-кімнатна квартира площею 54 кв.м на вул. Метрологічній (Голосіївський р-н). Її купили за 40 тис. дол.

За 50 тис. дол. купили 2-кімнатну квартиру площею 51 кв.м на вул. Північній (Оболонський р-н).

У сегменті від 50 до 100 тис. дол. проведено 35% операцій. Тут переважають 2-3-кімнатні квартири в Голосіївському, Дарницькому районах Києва. Основний попит припав на квартири в нових будинках. 12% операцій – з будинками.

На вул. Великій Васильківській (Голосіївський р-н) купили 1-кімнатну квартиру площею 30 кв.м за 53 тис. дол.

За 78500 дол. була продана 1-кімнатна квартира площею 50 кв.м на вул. Зарічній (Дарницький р-н).

За 95 тис. дол. купили 2-кімнатну квартиру площею 70 кв.м на вул. Набережно-Рибальській (Подільський р-н).

Цінова категорія від 100 до 250 тис. дол. за підсумками травня склала 28%. Фаворитами даної категорії були об'єкти в Голосіївській Шевченківському районах. Угоди з об'єктами нежитлового фонду – 12%, з будинками – 12%. Основну частку в структурі операцій зайняли квартири.

У даній категорії придбана, наприклад, 3-кімнатна квартира на вул. Єфремова (Святошинський р-н) площею 105 кв. м і вартістю 105 тис. дол.

За 190 тис. дол. продали 4-кімнатну квартиру площею 145 кв. м на вул. Глибочицькій (Подільський р-н).

За 150 тис. дол. продана 2-кімнатна квартира площею 74 кв. м на вул. Патріарха Скрипник (Солом'янський р-н).

За 210 тис. дол. купили 2-кімнатну квартиру площею 77 кв. м в пер. Лабораторному (Печерський р-н).

Цінова категорія від 250 тис. дол. у травні представлена 4% від загального обсягу угод.
На вул. Іоанна Павла II (Печерський р-н) куплена 2-кімнатна квартира площею 90 кв.м за 258 тис. дол.
На вул. Грушевського (Печерський р-н) продана 4-кімнатна квартира площею 250 кв.м за 1 млн. дол. (це найдорожчий об'єкт, проданий в травні).

«З початку року ринок нерухомості взяв відмінний темп, кількість угод збільшилася, попит був активним. Карантин вніс свої корективи і динаміка змінилася. Сьогодні, коли обмежувальні заходи скасовуються, інтерес до ринку нерухомості зростає і спостерігаються позитивні тенденції – попит зростає з кожним днем. Що стосується цінової ситуації, то покупці чекають зниження цін, але продавці не готові йти на поступки, зараз період переговорів і пошуку компромісної ціни», – говорить Олена Бібєрова, Генеральний директор АН «Благовіст».

* Розрахунок проводився в національній валюті за усередненим курсом на день укладання угоди
 

Зворотній зв`язок
Відгуки та пропозиції: feedback@blagovist.ua
Комерційні пропозиції: reklama@blagovist.ua
Прес-служба: press@blagovist.ua
Редактор сайту: webeditor@blagovist.ua
Інформаційно-довідкова служба та перевірка повноважень консультантів:
Канал АН Благовіст на